PMN PK na kuželně Škody Plzeň

10.02.2013 18:28

5. turnaj Poháru mladých nadějí Plzeňského kraje se dnes konal na Škodovce. Náš oddíl měl zástupce kromě starších žáků (Matěj Majer je na prázdninách) ve všech kategoriích. Ve dvou kategoriích jsme obsadili 1. místa.

V kategorii mladší žákyně jsme měli jednu hráčku a to Verču Horků (214) a dnes obsadila 6. místo. V průběžném pořadí je Verča zatím na 7. místě. V této kategorii dnes zářila dobřanská hráčka Michaela Provazníková, která porazila úctihodných 279 kuželek.

V kategorii mladší žáci jsme měli čtyři zástupce. Nejlépe se dařilo Matějovi Fišerovi (262) a byl dnes suverénně nejlepší. Patří mu i 1. místo v průběžném pořadí s náskokem 28 bodů před druhým Michaelem Martínkem. Ten dnes obsadil 2. místo za výkon 229 poražených kuželek. Čtvrté místo obsadil Viki Šlajer (217), které mu patří čtvrté místo i v průběžném pořadí. Martinovi Šlajerovi (171) se dnes moc nedařilo a obsadil 8. místo. V průběžném pořadí je na 7. místě.

V kategorii starší žákyně vyhrála (podruhé za sebou) Lenča Šlajerová (256) a posunula se i na průběžnou první příčku.

Další turnaj se hraje 24. 3. na kuželně Slavoje Plzeň. Příští neděli nás čeká Plzeňské mistrovství kraje jednotlivců.