K 5. turnaji PMN jsme zajížděli do Podbořan

03.02.2013 20:47

V Podbořanech se sešlo 47 dětí. Náš oddíl obsadil tři kategorie.

Na dráhy šla jako první z našeho oddílu Lenka Šlajerová (249) a tento výkon znamená 2. místo, za což by měla mít připsáno do celkového pořadí 17 bodů. Lenča do dnešního turnaje byla na průběžném 16. místě, které jí zaručuje postup na finálový turnaj do Olomouce.

V mladší kategorii žáků nastoupila sourozenecká dvojice Viki (234) a Martin (197) Šlajerovi. Viki obsadil v tomto turnaji 3. místo a připíše si do průběžné tabulky 10 bodů. Máťa obsadil 8. místo.

Jako poslední šla hájit naše barvy Veronika Horková (222). Verča si do průběžné tabulky připíše 5 bodů. Verče patří průběžné 11. místo, které jí zatím zaručuje postup do olomuckého finále.

Výsledky jsou zatím neoficiální a musíme si počkat do vydání zpravodaje, které vyjde nejpozději v úterý.

Další republikový turnaj PMN se bude konat 10. 3. v Plzni na kuželně Škody Plzeň. Již za týden si ale naše mladé naděje budou moc vyzkoušet tuto kuželnu při PMN PK.