8. turnaj Poháru mladých nadějí v Rokycanech

22.04.2013 20:56

V neděli jsme jeli do Rokycan v plném obsazení. Osm hráčů a hráček bojovalo o další body do průběžné tabulky.

V kategorii mladší žákyně se dařilo Verče Horkové (239) a obsadila 5. místo. Do průběžné tabulky si připsala 19 bodů a patří jí zatím průběžná 11. pozice.

V kategorii mladší žáci zahrál pěkně Matěj Fišer (244) a tento turnaj vyhrál a připsal si do průběžného pořadí, které Mateo vede 18 bodů. Dařilo se i Martinovi Šlajerovi (224), který si vylepšil svůj osobní rekord a dnes obsadil 4. místo. O dvě kuželky méně porazil jeho brácha Viki (222) a umístil se na 5. místě. 6. místo obsadil Michael Martínek (217). Na pěkné výsledky z posledních dvou turnajů dal zapomenou Michal Majer (120), kterému se dnešní turnaj vůbec nepovedl.

V kategorii starší žákyně zahrála pěkně Lenka Šlajerová (265) a obsadila opět 1. místo a do tabulky si připsala 30 bodů. Náskok na čele už má Lenča 33 bodů…

V kategorii starší žáci bojoval o přední místo Matěj Majer (222), ale nakonec to stačilo „jen“ na druhé místo. V tabulce je Matěj na prvním místě a náskok před druhým Jirkou Veselým z Rokycan má 6 bodů.

Poslední turnaj nás čeká až 12. 5. v Dobřanech, kde také dojde k vyhlášení výsledků.