Podzimní sezóna 2015/16 je u konce

01.12.2015 16:15

Zdravím všechny kuželkáře a čtenáře mých dloooooooooooouhých slohových prací :) 
Podzimní část sezóny je za námi. Poslední zápas jsme sehráli v sobotu, 28. listopadu 2015 s "cácorkama" aneb Holýšov C hostil Újezd Sv. Kříže C. Hosté z Újezda se do kuželny valili jako lavina, přijela minimálně polovina vesnice :D Zapisovatelna opět narvaná k prasknutí, fandilo se o sto šest a i přes technické problémy, které nás potkali na dráze číslo  2,  jsme sehráli pěkný a hlavně pro nás vítězný zápas. 

První dvojice, Lucka Horková s Blankou Kondrysovou (380:346) První bodíky jsou doma, tak jen tak dál...

Druhá dvojice, Vlastík Kraus s Jankou Duffkovou ml. (395:326) Další bodíky doma...Vlastíku, ty se té čtyřky snad nedočkáš, kdyby tak šla zabalit do vánočního papíru a dát pod stromeček, tak ji ode mně máš s velkou mašlí.

Třetí dvojice, Standa Šlajer s Klárou Lukschovou (468:405)....nechápu,  kde se vzalo to často zmiňované "borec na konec", když BORCI hrají odjakživa na třetích pozicích :D :D Stando, tohle byl opravdu koncert a krásná podívaná. Nejlepší číslo Céčka v téhle sezóně. Gratuluji!!!

Čtvrtá dvojice Pepi Novák se Zdeňkou Vondryskovou (378:320) další bodíčky putujou domů..

Pátá dvojice Pepi Šuráň s Milkou Lukschovou (422:327)...Šuri, taktéž gratulace ke krásnému číslu...

Šestá dvojice Beďa Horka s Jankou Duffkovou st. (373:325)...takže zápas u konce s čístým kontem.

Takhle jsme si to nějak představovali a představa se podařila, kanárek krásně zacvrlikal :)

Jsem ráda, že jsme půl sezóny ukončili takto pěkně a stejně jako v předchozím článku teamu A i já bych na závěr pronesla něco málo statistiky a navíc děkovnou řeč. Do téhle, pro nás již třetí sezóny, jsme vstupovali v trochu změněné sestavě, přišlo hodně nováčků a tak nic nebránilo tomu sestavit družstvo D, které je historicky první Déčko za éru Kuželek Holýšov. Škatulata, hejbejte se a dvě družstva byla na světě. 
Nicméně vrátím se zpět k Céčku....tak za prvé, Céčko dostalo novou vedoucí, Matku Céčka...lepší přezdívku jsem nikdy neměla :))
V loňské sezoně jsme po podzimní polovině obsadili 8. místo, letos jsme na nádherném 4. místě, pro mě osobně je to úspěch, já skromně pomýšlela na místo páté, takže pro mně osobně bonus jedné příčky. V loňské podzimní části sezony jsme vybojovali pouze dva zápasy, letos těch vyhraných máme na kontě už pět. Loni jsme utržili 8 proher, letos "jen" tři. I náš průměr poražených kuželek se lehce zvednul. Samozřejmě, že pořád je co zlepšovat a my v žádném případě neusnem na "bramborových vavřínech"
Závěrem chci za uplynulou půlku poděkovat celému Céčku, děkuji za nadšení, píli, touhu a hlavně za prima partu. Děkuji. 
  
Cééééééééééééééééééčko!

Vaše Lucka :)