Okresní přebory Domažlického okresu 2016 našich mladých nadějí :)

18.01.2016 06:15

10. ledna 201i6 se naše mládež rozjela do Kdyně na okresní přebory Domažlického okresu. A bylo na co se koukat a nakonec jsme se vraceli obtěžkáni zaslouženými medailemi a myslím, že všichni spokojeni jako želvy :)

Kategorie mladší žáci (hrají 60HS): Matěj Štěpán a Matěj Chlubna. Za Kdyni ještě v této kategorii hrála Anička Löffelmannová. Anička získala s číslem 232 zlatou medaili, Matěj Štěpán s číslem 205 stříbrnou medaili a Matěj Chlubna s číslem 184 bronzovou. Škoda, že v této kategorii došlo k jakémusi šumu a byla připravena jen zlatá medaile. Naši kluci dostanou sice svoje medaile dodatečně, ale ceremoniál je jen jeden a ten si kluci nemohli jaksepatří vychutnat, tak snad jim pocit ze získání prvních medailí stačí a jsou spokojeni i tak. Gratulace našim mladičkým nadějím :)

Kategorie starší žákyně (hrají 100HS): Veronika Horková a Nikola Poslední, za Kdyni Tereza Krumlová a holky si medaile rozdělili takto. Na prvním místě se umístila Verča s číslem 444, stříbrnou medaili získala Nikča s číslem 399 a třetí, bronzovou medaili získala Terka s číslem 379. Gratulace našim děvčatům :)

Kategorie starší žáci (hrají 100HS)i: v této kategorii máme Michaela Martínka, Martina Šlajera, Vikiho Šlajera a za Kdyni hrál Vojtěch Götz a Jiří Volfík, tady už tedy byla konkurence větší a vše dopadlo takto - zlatou medaili si pro sebe získal Míša Martínek s číslem 400, stříbro získal Jirka Volfík s číslem 398 a bronz získal Vojta s číslem 364. Škoda, že Viki se díky zlomené ruce nemohla přeborů zúčastnit a Martinovi se moc nedařilo a zůstal na čtvrtém místě. Gratulace našim mládencům :)

Kategorie dorostenky (hrají 120HS): V této kategorii máme také zastoupení a to Lenku Šlajerovou a Radku Schuldovou ml. Za Kdyni pak hrála Míša Rubášová, Monika Fialová, Kristýna Krumlová a Lucka Strádalová. První místo a zlatou medaili získala Míša Rubášová s číslem 547, stříbro získala Monika Fialová s číslem 483 a bronzovou medaili získala pro Holýšov Lenča Šlajerová s číslem 473. Gratulace Lence, pro nováčka Radku to byla další zkušenost v jejím kuželkářském životě :) 

Kategorie dorostenci (hrají 120HS): v této kategorii jsme měli Tomáše Martínka. Za Kdyni pak Jirka Gotz, Jan Mareš a za Havlovice Michael Kotal. Zlatou medaili získal s číslem 576 Míša Kotal, druhé místo a stříbrnou medaili urval Tom Martínek s číslem 537 a bronz připadl Jirkovi Gotzovi s číslem 447.

V kategorii junior jsme neměli žádné zastoupení a tak se o něm nebudu dál rozepisovat.

Myslím, že letošní přebory se povedly a my, holýšovští hráči, jsme měli úspěch.

Všem ještě jednou k výkonům a medailím gratuluji a hodu zdar!

Verča Horková/zuřivá reportérka