Dorost Holýšov A si přivezl "stříbrné" dva body

17.11.2015 21:47

Dne 15.11.2015 holýšovský dorost A hrál proti TJ Baník Stříbro.
Jako první hrál za Holýšov Michael Martínek a proti němu nastoupil Patrik Štrobl. Mišák měl na 1.dráze 205 kuželek a na druhé dráze 211 kuželek. Celkově tedy naházel 416 kuželek. V této dvojici to bylo jasné, kdo vyhraje. Patrik celkově nahrál 332 kuželek. Michael získal první dva body pro Holýšov.
Druhou dvojicí byla Veronika Horková a Zdena Bunková za Stříbro. Na začátek k této dvojici musím říct, že to byla velice vyrovnaná hra. Veronika měla na první dráze 233 kuželek a na druhé 206 kuželek. Dohromady tedy měla 439 kuželek (nový osobák). Na druhé dráze Zdena Veroniku rychle dohonila a snížila její náskok z první dráhy. Zdena měla poslední hod a zatím měla naházeno 434, chystala se na poslední hod, ale vypršel jí čas. Zdena i přesto odhodila a hodila 2, ale automat jí to už nezapočítal. Ale i kdyby započítal, tak by Veronika stejně vyhrála, což znamená další body pro Holýšov.
A teď přichází hráč, u kterého jsme se všichni zapotili. Tomáš Martínek. Na první dráze hodil 190 a jeho soupeř Vašek Loukotka 195. Po první dráze jsme se všichni báli, že ztratíme čisté konto. Na druhé dráze nám ale Tomáš ukázal, jak se to má hrát. U Tomáše padaly devítky a měl velice dobrou dorážku. Na druhé dráze Tomáš celkem hodil 232 kuželek. Tomášovo celkové číslo tedy bylo 422 a soupeřovo 388.
Touto dvojicí zápas končí a Holýšov si veze domů vítězství. A teď k celkovému pořadí nás dorostenců. 
      
Celkem je 31 hráčů. Mišák je momentálně na 4.místě. Tomáš je aktuálně na 2.místě a Veronika je na 1.místě,což je pro Holýšov velmi pěkné. Pevně doufám, že si svá místa udržíme, a že se Mišák taky dostane na stupně vítězů. Ještě je před námi kousek cesty. Chceme ukázat, že Holýšov jede :) navíc Mišáka od 3.místa dělí 1 bod. 
Mezi týmy je dorost Holýšov A na 1.místě bez ztráty kytičky a chceme si toto místo udržet. 

Čí jsou body?? ... NAŠE!!!

Stříbro - Holýšov A 0:8 1154-1277

Verča / Zuřivá reportérka :D