Dorost A rozjel svoji spanilou jízdu i v jarní části sezóny

02.12.2015 22:15

Dne 29.11.2015 sehrál dorost Holýšov A zápas s CB Dobřany B. Holýšovští zajížděli do Dobřan. A vstupujeme do jarní části sezóny. 
Jako první za Holýšov nastoupil jako obvykle Michael Martínek a jeho soupeř byla Adina Kvačová. Mišák hodil celkem 394 a Adina 373. Tímto tedy Mišák získal body pro Holýšov. 
Jako druhá nastoupila Verča Horková a její soupeř byl Šimon Toman. Veronika hodila celkem 428 (nejlepší číslo zápasu a číslo, které stačilo na titul "borec na konec" :) a Šimon 347. Verča vyhrála a získala tím další body pro Holýšov.
A jako poslední nastoupil Tomáš Martínek a jeho soupeřem mu byl na první dráze David Šefl a na dráze druhé Kateřina Filová. Tom hodil 381 a David s Katkou 338. Tom získal body pro Holýšov a odjíždíme domů s výhrou.
Toto byl první zápas jarní části soutěže a upevňujeme svoji pozici na prvním místě. V tabulce máme 14 bodů a vedeme o 6 bodů před druhým teamem, Slavojí Plzeň. V tabulce jednotlivců je Mišák na 4.mistě, Tomáš na místě druhém a Veronika na místě prvním. 
Doufáme, že nám budete držet palce celou sezónu a že ukážeme, zač jsou v Holýšově kuželky :)

Verča/zuřivá reportérka