Body z Dílů nevezeme, ale kanárka také ne :)

22.11.2015 20:44

V pátek, 20. listopadu 2015 holýšovské Céčko zajíždělo na klání s dílskými děvčaty (Díly B). I na tohle utkání se pokaždé těšíme, stejně jako na derby, protože s holkama vládne na plánech pohoda a sranda. Holky jsou hodně šikovné, jedna jak druhá, tak třetí, čtvrtá, pátá, šestá....na body jsme v tomhle případě nepomýšleli, ale kanára jsme taky nechtěli. Říkám Pepovi Novákovi cestou na Díly " Pepo, dneska i kdybys na plánech měl duši vypustit, ty dva body prostě musíš urvat, to je rozkaz...pro tebe cokoliv, Matko Céčka :D" A tak jsme jeli cestou necestou až jsme dorazili na dílskou kuželnu, kde už na nás čekala otevřená náruč všech dívčí, vynikající buchta a škvarkové tyčinky, mňam.

V první dvojici se potkala Boženka Rojtová s Danou Tomanovou (357:377). Ach, ta dílská jednička, to je pro nás prostě velký oříšek, snad se nám ho podaří jednou rozlousknout, uvidíme. Dva body pro dílské. 

Druhá dvojice Béďa Horka s Evou Kunešovou (387:395). Ach, ta dílská jednička, to je pro nás prostě velký oříšek, snad se nám ho podaří jednou rozlousknout, i Béďa vyhořel. Dva body pro dílské. 

Třetí dvojice Pepi Novák s Ivanou Ježovou (387:352). Ach, ta dílská jednička, to je pro nás prostě velký oříšek, snad se nám ho podaří jednou rozlousknout. Přesto, že i Pepi na ní lehce pohořel, tak rozkaz, který byl vydán cestou necestou, byl splněn. Pepíček duši vypustil a přinesl jediné dva dílčí body pro holýšovské. Gratuluji a Pepi, pusinku a děkuji :))

Čtvrtá dvojice Pepi Šuráň a Ivetka Kouříková (399:450). Ach, ta dílská jednička.....ale vlastně v tomhle případě ne, Pepi hraje absolutně bez nervů, pro něj jsou kuželky prostě pudová záležitost, buď to pude nebo nepude :D Tak tentokrát to šlo, ale na Ivetku nestačilo ani náhodou.

Pátá dvojice Vlastík Kraus s Vendy Knopfovou (396:436). Ach, ta dílská jednička, to je pro nás prostě velký oříšek, snad se nám ho podaří jednou rozlousknout. Dva body pro dílské. 

Šestá dvojice Lucka Horková s Milenkou Pittnerovou. (369:441) Ach, ta dílská jednička, to teda je ořech. Musím si tady nasypat popel na hlavu a přiznat se, že jsem to psychicky vůbec nezvládla a svým přístupem naštvala svého trenéra. To je ořech, který prostě musíme všichni jednou rozlousknout, dílskou prima dráhu no.1 pokořit. Omlouvám se všem zúčastněným, takhle naštvanou jste mě viděli vážně naposled. :)

Utkání Díly B - Holýšov C (14:2) 2451:2295 

A jaký to bylo??? No zase pěkný!!! A čí jsou naše body??? Jejich! Holky, prima den! Těšíme se na vás v Holýšově :)

Lucka Horková (teď už zase klidná reportérka)