Ambiciozní Holýšov nechal neméně ambiciozním Rokycanům bod...aneb dorost Holýšov B - SKK Rokycany B 4:4 (1140:1057)

24.11.2015 22:34

Naše dorostenecká rezerva, ve složení Lenka, Viki a Máťa Šlajerovi a Niky Poslední dnes přivítali doma kluky z SKK Rokycany, Vojtu Havlika, Michala Faru a Martina Fürsta.
Všichni nastoupení, může se začít. "Kuželkářskému sportu nazdar!" velel rozhodčí zápasu. Nesmělé "zdar" mu bylo odpovědí a na plánech se představí první dvojice Lenka Šlajerová a Vojta Havlík. Lenka zahrála super první plné (152) a ani dorážku neměla špatnou (51) a už po první dráze se dalo počítat s prvními dílčími body. Fantastické plné Lenka zopakovala i na dráze druhé, dorážku ještě vylepšila a s celkovým výsledkem 422 porazila Vojtu o 106 kuželek (422:316) To byl start, panečku! :)
Do druhé dvojice nastupoval Máťa Šlajer s Michalem Farou. Na rokycanských bylo vidět s jakým úkolem posílají Michala na dráhu, zkus přinést dílčí body, jdi na to! První plné byly celkem vyrovnané, v dorážce měl lehce navrch Martin. Ale karta se na dráze druhé otočila a nakonec hra skončila s čísly 344:363 a Michal úkol splnil, dva body pro Rokycany
Do třetí dvojice nastupoval Viki Šlajer s Martinem Fürstem. Stav byl 2:2 a Holýšov měl na kontě 87 kuželek do plusu. Když Viki vyhraje, budou oba body doma. Když prohraje, bude doma jeden bod. Rozdíl kuželek byl přeci jenom vysoký a tak se čekalo, jak to celé dopadne. První dráha opět velmi vyrovnaná, Viki nastupoval na druhou dráhu a vyhrával o 8 kuželek. Druhé plné opět vyrovnané na obou stranách, Martin stáhl Vikiho o tři kuželky. Nakonec to celé rozhodla druhá dorážka, ve které měl prostě více štěstí Martin. (374:378) Pouhé čtyři kuželky dělily Holýšov od zisku dvou bodů.
Co říci na závěr? Hosté mají přednost..."Z Rokycan je cesta dlouhá, jsme rádi, že jsme ambicióznímu Holýšovu urvali jeden bod, přeci jen se domů pojede lépe" A jak bych celé utkání okomentovala já? Jednoduše. Lenka "narazila" a "Máťa s Vikim "udrželi" :) A jaké to bylo??? No zase pěkné!!!!!!!!!!!!
Béčku dorostu k bodu v předehrávaném zápasu gratuluji a ať vám to, děcka, padá celý zbytek sezóny. 
A teď všichni nahlas! Kuželkářskému sportu nazdar! ZDAR!!!

Lucka H.