5. turnaj PMN PK v Rokycanech

12.01.2015 13:00

5. turnaj Poháru mladých nadějí Plzeňského kraje se uskutečnil v neděli  11. 1. v Rokycanech. Do boje jsme vyslali naší stabilní pětku.

V kategorii starší žákyně obsadila Veronika Horková výkonem 241 poražených kuželek 4. místo a do průběžné tabulky, kde je na 3. místě si připsala 17 bodů. Nikola Poslední porazila 202 kuželek, obsadila 10. místo a do průběžné tabulky, kde je na 10. místě si připsala 3 body.

V kategorii mladší žáci obsadil Viki Šlajer 2. místo, když porazil 255 kuželek. Do průběžné tabulky, kde je na 1. místě si připsal 28 bodů. Martin Šlajer porazil v tomto turnaji 236 kuželek, obsadil 4. místo a do průběžné tabulky, kde je také na  4. místě si připsal 16 bodů.

V kategorii starší žáci zvítězil Michael Martínek. Za výkon 246 poražených kuželek si připsal 24 bodů a v průběžném pořadí se dotáhl na vedoucího Vojtěcha Götze na 3 body.

Poslední, finálový turnaj se odehraje 15. 2. v Dobřanech. V tomto turnaji se bude bodovat dvojnásobně, takže se celkové pořadí může ještě hodně promíchat.